O blogu

Pierwszy wpis na blogu

start, pierwszy wpis
Data: 24 października 2016 o 20:55   /   komentarze (0)

Witam wszystkich na moim blogu motoryzacyjnym autocharakter.pl. W tym wpisie pragnę się ze wszystkimi przywitać i napisać pokrótce, o czym będzie ten blog i jakie stawiam sobie cele z nim związane.

autocharakter.pl – samochody z charakterem” – to tytuł mojego bloga. Nie trzeba chyba wyjaśniać, że jest to blog motoryzacyjny, poświęcony samochodom. To moje hobby, choć można rzec – nic wyjątkowego; każdy może przecież powiedzieć, że interesuje się samochodami. Ja chciałbym jednak przenieść swoje zainteresowania na łamy tej strony i podzielić się z wami spostrzeżeniami dotyczącymi branży motoryzacyjnej.

Chciałbym jednak wyróżniać się czymś z tłumu. Jest przecież wiele blogów motoryzacyjnych. Wiele z nich ma już setki jak nie tysiące artykułów, komentarzy, zdjęć. Wydawać by się mogło, że blogów o samochodach „w polskim internecie” jest już dosyć. Ja jednak chciałem stworzyć kolejny i za cel stawiam sobie, żeby był wyjątkowy. Czy mi się to uda, czas pokaże.

Nie rozpisując się zbytnio we pierwszym wpisie, pragnę przedstawić tylko kilka celów jakie sobie stawiam. Po pierwsze interesuje mnie pozyskanie wokół strony szerokiej i wartościowej publiczności – fanów motoryzacji, czyli mowa o was drodzy czytelnicy. Mam tu na myśli osoby, które regularnie i czynnie będą brały udział w życiu bloga. Liczę na wasze komentarze (także te krytyczne) i ciekawe dyskusje.

Drugi cel to tworzenie wartościowej treści pod kątem merytorycznym. Ważne jest to, żebyście na moim blogu znaleźli teksty, które uznacie za naprawdę ciekawe i merytoryczne. Nie interesuje mnie przepisywanie notek prasowych czy publikowanie gotowych materiałów. To ma być blog wyjątkowy, a moje teksty powinny być rozpoznawalne.

Trzeci cel, bardziej indywidualny, osobisty – to rozwój mojego hobby motoryzacyjnego. Pragnę, żeby ten blog stał się przepustką do świata motoryzacji, do możliwości uczestniczenia w ciekawych wydarzeniach z branży samochodowej, zawierania znajomości z ludźmi z tej branży, pasjonatami. Abym dzięki temu zdobył wymarzoną pracę z pasji…

Komentarze (0)

napisz komentarz

Komentarz
Imię E-mail Strona www