Prezentacje

Honda CR-V Black Edition

Honda CR-V Black Edition
Data: 1 listopada 2016 o 18:20   /   komentarze (0)

Model CR-V firmy Honda nikomu nie trzeba przedstawiać. Jednak ciekawą ofertę stanowi obecnie wersja Black Edition, która dzięki specjalnym dodatkom znacząco podnosi atrakcyjność tego samochodu.

Honda CR-V to kompaktowy SUV, który produkowany jest od 1995 roku. Obecna IV generacja została zaprezentowana w 2011 roku, choć sprzedawany model to 2015. W tym roku Honda wprowadziła specjalną serię o nazwie Black Edition. O ile można mówić o zaletach w zakresie prowadzenia czy nawet zaprojektowania wnętrza, o tyle wygląd zewnętrzny nie należy do najmocniejszych stron CR-V. Natomiast po tych drobnych zmianach w Black Edition samochód zyskuje na atrakcyjności. Wyszło to Hondzie całkiem nieźle.

Oczywiście już sama nazwa zdradza szczegóły jak ten model wygląda. Może niektórzy pomyślą, że to nic niezwykłego – czarna Honda CR-V. Jednak trzeba przyznać, że ta edycja dodaje uroku temu autu. Ja osobiście nie określiłbym Hondy CR-V jako pięknego samochodu. Gdybym tak szedł od przodu i kierował się ku tyłowi, to na początku byłbym zachwycony. Agresywne spojrzenie, nowoczesny wygląd, ładny samochód i nagle… tył. Koniec budżetu na projektowanie. Doczepiamy budę z Tarpana. Mnie się to nie podoba, zwłaszcza patrząc na tył samochodu z perspektywy bocznej. Choć jak to mówią, wygląd to kwestia gustu, a o gustach się nie dyskutuje. Ale w Black Edition na ten samochód spoglądam już  troszkę inaczej.

Może teraz przejdźmy do szczegółów, co wyróżnia Hondę CR-V „Black Edition” od zwykłej wersji. A tych elementów kilka jest.

– czarne felgi (do wyboru 18 lub 19 cali)

– gril

– czarne osłony na dole z przodu i z tyłu

– spojler pokrywy bagażnika

– stopnie boczne

– wnętrze ze skórzaną tapicerką

Honda na swojej stronie podaje również, że atrakcyjność podnosi logo… na dywanikach i z tyłu samochodu. No ale o tym to chyba nie ma co wspominać.

CR-V Black Edition przód

Podsumowując, Black Edition to całkiem nieźle wykonane upiększenie samochodu, które akurat CR-V było potrzebne. Wprawdzie zmiany nie są znaczące w stosunku do standardowej wersji, to jednak w moim ujęciu czarny CR-V z dodatkami zyskuje sporo na atrakcyjności.

Powyżej w tym artykule możecie zobaczyć galerię zdjęć Hondy CR-V Black Edition. Ten pakiet oferowany jest wyłącznie z napędem na 4 koła, zarówno w wersji z silnikiem 1,6 Diesel (i-DTEC) jak i 2 litrową jednostką benzynową (i-VTEC).

Źródło zdjęć: http://hondanews.eu/pl/pl/

Komentarze (0)

napisz komentarz

Komentarz
Imię E-mail Strona www